Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82471A1224K000
B82471A1224K000
B82471A1224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82471A1224K000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82471A1224K000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82471A1224K000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 220UH 350MA 1.57 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 99804 pcs Data papier B82471A1 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm) afscherming Unshielded