Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82470A1332M
B82470A1332M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82470A1332M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82470A1332M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 1.1A 120 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82470A1332M Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 1.1A 120 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5691 pcs Data papier B82470-A1-M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) afscherming Unshielded