Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82476A1102M000
B82476A1102M000
B82476A1102M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82476A1102M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82476A1102M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1UH 6.8A 8 MOHM SMD
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82476A1102M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1UH 6.8A 8 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 73291 pcs Data papier B82476A1 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) afscherming Unshielded
Serie B82476A1 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-2684-2
B82476A1102M
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.200" (5.08mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Wirewound Inductor 6.8A 8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Huidige score 6.8A Current - Verzadiging 9A