Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82476A1332M000
B82476A1332M000
B82476A1332M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82476A1332M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82476A1332M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 5.4A 13.5 MOHM
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82476A1332M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 5.4A 13.5 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69423 pcs Data papier B82476A1 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) afscherming Unshielded
Serie B82476A1 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-2688-2
B82476A1332M
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 3.3µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.200" (5.08mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 13.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.5 mOhm Max
Huidige score 5.4A Current - Verzadiging 6.4A