Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82477P4103M000
B82477P4103M000
B82477P4103M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82477P4103M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82477P4103M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 10UH 5.8A 19 MOHM SMD
(in US Dollars)
350 pcs700 pcs1050 pcs3500 pcs8750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82477P4103M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 10UH 5.8A 19 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69126 pcs Data papier B82477P4 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded