Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82477P4223M000
B82477P4223M000
B82477P4223M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82477P4223M000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82477P4223M000
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 22UH 4.15A 35 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82477P4223M000 Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 22UH 4.15A 35 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67200 pcs Data papier B82477P4 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie B82477P4 ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-5698-1
Temperatuur -55°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.335" (8.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Wirewound Inductor 4.15A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Huidige score 4.15A Current - Verzadiging 4.35A