Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > ESS030E-0700-42
ESS030E-0700-42
ESS030E-0700-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESS030E-0700-42 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESS030E-0700-42
Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 24-42V 700MA
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESS030E-0700-42 Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 24-42V 700MA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4076 pcs Data papier ESS, ESST Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 0.34 lb (154g)
Voltage - Output 24 ~ 42 V Voltage - Input (Min) 220VAC
Voltage - Input (Max) 240VAC Type Constant Current
topologie AC DC Converter Klemtype Wire Leads
Size / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Serie ESS
ratings IP64, NEMA 410 Vermogen (Watt) 29W
Temperatuur -30°C ~ 90°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OTP, SCP
doeltreffendheid 87% dimmen Analog, ELV, Triac
gedetailleerde beschrijving 700mA 24 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Current - Output (Max) 700mA