Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > ESS030W-0700-42
ESS030W-0700-42
ESS030W-0700-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESS030W-0700-42 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESS030W-0700-42
Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 700MA
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESS030W-0700-42 Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 700MA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3969 pcs Data papier ESS, ESST Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht -
Voltage - Output 28 ~ 42 V Voltage - Input (Min) 120VAC
Voltage - Input (Max) 277VAC Type Constant Current
topologie AC DC Converter Klemtype Wire Leads
Size / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Serie ESS
ratings IP64 Vermogen (Watt) 29W
Andere namen 1800-1000 Temperatuur -
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OTP, SCP doeltreffendheid 87%
dimmen ELV, Triac gedetailleerde beschrijving 700mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Current - Output (Max) 700mA goedkeuringen cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA