Huis > producten > Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) > LED drivers > ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESS030W-1050-21 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESS030W-1050-21
Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 14-21V 1.05A
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ESS030W-1050-21 Fabrikant ERP Power
Beschrijving LED DRIVER CC AC/DC 14-21V 1.05A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3649 pcs Data papier ESS, ESST Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht -
Voltage - Output 14 ~ 21 V Voltage - Input (Min) 120VAC
Voltage - Input (Max) 277VAC Type Constant Current
topologie AC DC Converter Klemtype Wire Leads
Size / Dimension 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm) Serie ESS
ratings IP64 Vermogen (Watt) 22W
Temperatuur - Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OTP, SCP
doeltreffendheid 87% dimmen ELV, Triac
gedetailleerde beschrijving 1.05A 14 ~ 21 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Current - Output (Max) 1.05A