Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CDR32BP201BFURAB
CDR32BP201BFURAB
CDR32BP201BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDR32BP201BFURAB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDR32BP201BFURAB
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 200PF 100V BP 1206
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CDR32BP201BFURAB Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 200PF 100V BP 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4186 pcs Data papier CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt BP Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32 ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate R (0.01%) gedetailleerde beschrijving 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Capaciteit 200pF toepassingen General Purpose