Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CDR32BP201BFURAJ
CDR32BP201BFURAJ
CDR32BP201BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CDR32BP201BFURAJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CDR32BP201BFURAJ
Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 200PF 100V BP 1206
Product parameter
Onderdeel nummer CDR32BP201BFURAJ Fabrikant Electro-Films (EFI) / Vishay
Beschrijving CAP CER 200PF 100V BP 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4166 pcs Data papier CDR Series (MIL-PRF-55681)
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt BP Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55681, CDR32 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate R (0.01%) gedetailleerde beschrijving 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Capaciteit 200pF toepassingen General Purpose