Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > Bumpers, Voeten, Pads, Grips > AFMP080B
AFMP080B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AFMP080B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AFMP080B
Fabrikant Essentra Components
Beschrijving FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AFMP080B Fabrikant Essentra Components
Beschrijving FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18524 pcs Data papier Feet, Casters & Glides Catalog
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Type Foot
Dikte - Size / Dimension 3.150" Dia (80.00mm)
Vorm Cylindrical, Tapered Serie AFM
montage Type Threaded Stud Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Nylon Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hardheid - Formulier Individual Pieces
gedetailleerde beschrijving Foot Cylindrical, Tapered 3.150" Dia (80.00mm) Nylon Black Kleur Black
Gerelateerde producten
AFM60US15 Image
  • Deel#:AFM60US15
  • fabrikanten:XP Power
  • Beschrijving:AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W