CP2000DC54PEZ
CP2000DC54PEZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CP2000DC54PEZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CP2000DC54PEZ
Fabrikant GE Critical Power
Beschrijving DC/DC CONVERTER 54V 2000W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 137 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CP2000DC54PEZ Fabrikant GE Critical Power
Beschrijving DC/DC CONVERTER 54V 2000W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 54V Voltage - Input (Min) -40V
Voltage - Input (Max) -72V Type Front End
Size / Dimension 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm) Serie Compact Power Line
Vermogen (Watt) 2000W Packaging Bulk
Andere namen 555-1282
CC109162104
CP2000DC54-PEZ
Temperatuur -5°C ~ 45°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Rack Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant doeltreffendheid 90%
Current - Output (Max) 37A goedkeuringen CSA