CP20.241-R2
CP20.241-R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CP20.241-R2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CP20.241-R2
Fabrikant PULS
Beschrijving REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 216 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CP20.241-R2 Fabrikant PULS
Beschrijving REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 216 pcs Data papier CP20.241-R2 Instr ManualCP20.241-R2 Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC
Type Enclosed Size / Dimension 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm)
Serie DIMENSION CP Vermogen (Watt) 480W
Andere namen 1736-1072 Temperatuur -40°C ~ 70°C
Aantal uitgangen 1 montage Type DIN Rail
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Minimale belasting vereist -
Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Universal Input doeltreffendheid 95.2%
gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Current - Output (Max) 20A
goedkeuringen cCSAus, CE, cULus, cURus toepassingen Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
CP20.241-S1 Image
  • Deel#:CP20.241-S1
  • fabrikanten:PULS
  • Beschrijving:POWER SUPPLY, 480W, 100-240VAC 1
  • Op voorraad:241
CP20147H Image
  • Deel#:CP20147H
  • fabrikanten:CUI, Inc.
  • Beschrijving:PELTIER, 15 X 15 X 4.7 MM, 2 A,