Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > FLSR020.T
FLSR020.T
FLSR020.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FLSR020.T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FLSR020.T
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6212 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FLSR020.T Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6212 pcs Data papier FLNR, FLSR Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 300V
Nominale spanning - AC 600V Size / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie POWR-GARD® FLSR Reactietijd Slow
Packaging Bulk Verpakking / doos Cartridge, Non-Standard
Andere namen F5238
FLSR 20
FLSR020
FLSR020.T-ND
FLSR020T
FLSR20
Temperatuur -
montage Type Holder Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Type Cartridge Kenmerken -
Huidige score 20A Klasse RK5