Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > FLSR025.TXID
FLSR025.TXID
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FLSR025.TXID met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FLSR025.TXID
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11049 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FLSR025.TXID Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 11049 pcs Data papier FLNR, FLSR Series Datasheet
Categorie Circuit Protection Nominale spanning - DC 300V
Nominale spanning - AC 600V Size / Dimension 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)