Huis > producten > Circuit Protection > Zekeringhouders > LT602001C
LT602001C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LT602001C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LT602001C
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5969 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LT602001C Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5969 pcs Data papier T-Class Fuse Blocks
Categorie Circuit Protection Spanning 600V
Klemtype Box Lug Serie LT
Andere namen LT60200-1C oriëntering -
Aantal circuits 1 montage Type Chassis Mount
Type zekeringhouder Block Fuse Type Cartridge
Fuse Size 1.06" Dia x 3.25" L (26.9mm x 82.6mm) For Use With / Gerelateerde Producten Class T
gedetailleerde beschrijving Fuse Block 200A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount Huidige score 200A