Huis > producten > Circuit Protection > Zekeringhouders > LT602003CS
LT602003CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LT602003CS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LT602003CS
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 500 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LT602003CS Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 500 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Spanning 600V
Klemtype Box Lug Serie LT
oriëntering - Aantal circuits 3
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Type zekeringhouder Block Fuse Type Cartridge
Fuse Size 1.06" Dia x 3.25" L (26.9mm x 82.6mm) For Use With / Gerelateerde Producten Class T
gedetailleerde beschrijving Fuse Block 200A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount Huidige score 200A