Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V680ZA05P
V680ZA05P
V680ZA05P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V680ZA05P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V680ZA05P
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 680V 400A DISC 5MM
(in US Dollars)
4500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V680ZA05P Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 680V 400A DISC 5MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 234877 pcs Data papier ZA Varistor Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 680V
Varistor Voltage (Min) 612V Varistor Voltage (Max) 748V
Serie ZA Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 5mm Andere namen F1963
V680ZA05P-ND
Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA) Aantal circuits 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maximale DC Volts 560V Maximale AC Volt 420V
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 14J gedetailleerde beschrijving 680V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Huidige - Surge 400A Capacitieve @ Frequentie 40pF @ 1MHz