Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V681DHB34
V681DHB34
V681DHB34
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V681DHB34 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V681DHB34
Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 1067.5V 40KA SQ 34MM
(in US Dollars)
180 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V681DHB34 Fabrikant Hamlin / Littelfuse
Beschrijving VARISTOR 1067.5V 40KA SQ 34MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7039 pcs Data papier DHB34 Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 1.0675kV
Varistor Voltage (Min) 962V Varistor Voltage (Max) 1.173kV
Serie DHB34 Packaging Bulk
Verpakking / doos Square 34mm, Tabs Temperatuur -55°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maximale DC Volts 875V
Maximale AC Volt 680V Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Energie 925J
gedetailleerde beschrijving 1.0675kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs Huidige - Surge 40kA
Capacitieve @ Frequentie 1900pF @ 1MHz