Huis > producten > Connectors, Interconnects > Rechthoekige connectoren - behuizingen > M40-1100600
M40-1100600
M40-1100600
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M40-1100600 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M40-1100600
Fabrikant Harwin
Beschrijving 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M40-1100600 Fabrikant Harwin
Beschrijving 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 435419 pcs Data papier M40-110 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Serie M40
Afstand tussen rijen - toonhoogte 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Andere namen 952-1827
M401100600
Aantal rijen 1 Aantal posities 6
Notitie Contacts Not Included montage Type Free Hanging (In-Line)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
bevestegingswijze - gedetailleerde beschrijving 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.039" (1.00mm)
contact type Female Socket Contact Termination Crimp
connector Type Receptacle Kleur -
Gerelateerde producten
  • Deel#:M40-1202000
  • fabrikanten:Harwin
  • Beschrijving:1.00MM PITCH DIL CRIMP HOUSING
  • Op voorraad:223034
  • Deel#:M40-1101500
  • fabrikanten:Harwin
  • Op voorraad:213758
M40-30 Image
  • fabrikanten:Orion Fans
  • Beschrijving:40MM FAN FILTER MEDIA 30PPM