Huis > producten > Connectors, Interconnects > Rechthoekige connectoren - behuizingen > M40-1101100
M40-1101100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M40-1101100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M40-1101100
Fabrikant Harwin
Beschrijving 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M40-1101100 Fabrikant Harwin
Beschrijving 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 293157 pcs Data papier M40-110 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Serie M40
Afstand tussen rijen - toonhoogte 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Aantal rijen 1
Aantal posities 11 Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - bevestegingswijze -
gedetailleerde beschrijving 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.039" (1.00mm) contact type Female Socket