M50-3202545
M50-3202545
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3202545 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3202545
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 50POS
(in US Dollars)
1008 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3202545 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 50POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24433 pcs Data papier M50-320xx45 DrawingArcher Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm)
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Andere namen 952-1382-5
M503202545
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 50 montage Type Through Hole, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.136" (3.46mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket
Contact Vorm Square Contact Material Phosphor Bronze
Contact Lengte - Post 0.094" (2.40mm) Contact Voltooi Dikte - Post 10.0µin (0.25µm)