M50-3203045
M50-3203045
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3203045 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3203045
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 60POS
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3203045 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 60POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4611 pcs Data papier M50-320xx45 DrawingArcher Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm)
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 60
montage Type Through Hole, Right Angle Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.136" (3.46mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 60 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket
Contact Vorm Square Contact Material Phosphor Bronze
Contact Lengte - Post 0.094" (2.40mm) Contact Voltooi Dikte - Post 10.0µin (0.25µm)