Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > Board Spacers, Standoffs > R30-1611600
R30-1611600
R30-1611600
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R30-1611600 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R30-1611600
Fabrikant Harwin
Beschrijving HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 16MM
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R30-1611600 Fabrikant Harwin
Beschrijving HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 16MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 196656 pcs Data papier PCB Hardware CatalogR30-161 Drawing
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Gewicht -
Type Hex Standoff Schroefdraad / zonder discussielijnen Threaded
Serie R30-161 Schroef, Draad Maat M3x0.5
plating - Andere namen 952-2188
R301611600
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Materiaal Nylon
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Lengte - Overall 0.630" (16.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Geslacht Female, Female
Kenmerken - Diameter - Outside 0.217" (5.50mm) Hex
Diameter - Inside - gedetailleerde beschrijving Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.630" (16.00mm) Natural
Kleur Natural Tussen Board Hoogte 0.630" (16.00mm)