Huis > producten > Hardware, Bevestigingen, Accessoires > Board Spacers, Standoffs > R30-1611800
R30-1611800
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop R30-1611800 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer R30-1611800
Fabrikant Harwin
Beschrijving HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer R30-1611800 Fabrikant Harwin
Beschrijving HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 213625 pcs Data papier PCB Hardware CatalogR30-161 Drawing
Categorie Hardware, Bevestigingen, Accessoires Gewicht -
Type Hex Standoff Schroefdraad / zonder discussielijnen Threaded
Serie R30-161 Schroef, Draad Maat M3x0.5
plating - Materiaal Nylon
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Lengte - Overall 0.709" (18.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Geslacht Female, Female
Kenmerken - Diameter - Outside 0.217" (5.50mm) Hex
Diameter - Inside - gedetailleerde beschrijving Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.709" (18.00mm) Natural
Kleur Natural Tussen Board Hoogte 0.709" (18.00mm)