Huis > producten > Optoelectronics > Paneel Indicatoren, Pilot Lights > APD199DN-R-120V
APD199DN-R-120V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APD199DN-R-120V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APD199DN-R-120V
Fabrikant IDEC
Beschrijving PB PILOT LIGHT 30MM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer APD199DN-R-120V Fabrikant IDEC
Beschrijving PB PILOT LIGHT 30MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5974 pcs Data papier
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak -
Spanning 120V Kijk hoek -
Type LED Klemtype Screw Terminal
Serie TWTD ratings AC
Panel Cutout Shape Round Paneeluitsparing Dimensions 1.18" (30.0mm)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) millicandela Rating -
Transparantie van de lens - Lens Style / Maat Round with Domed Top
lens kleur Red Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Lamp Kleur - Ingress Protection IP65, NEMA 4X, 13
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving LED Panel Indicator 120V Round with Domed Top Screw Terminal