Huis > producten > Optoelectronics > Paneel Indicatoren, Pilot Lights > APD199DN-R-24V
APD199DN-R-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APD199DN-R-24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APD199DN-R-24V
Fabrikant IDEC
Beschrijving PB PILOT LIGHT 30MM
Product parameter
Onderdeel nummer APD199DN-R-24V Fabrikant IDEC
Beschrijving PB PILOT LIGHT 30MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5220 pcs Data papier
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak -
Spanning 24V Kijk hoek -
Type LED Klemtype Screw Terminal
Serie TWTD ratings AC/DC
Panel Cutout Shape Round Paneeluitsparing Dimensions 1.18" (30.0mm)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving LED Panel Indicator 24V Round with Domed Top Screw Terminal