Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Geheugen > 7132LA55C
7132LA55C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 7132LA55C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 7132LA55C
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1805 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 7132LA55C Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 1805 pcs Data papier 7132(L,S)A, 7142(L,S)A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Schrijf cyclus tijd - woord, pagina 55ns
Voltage - Levering 4.5 V ~ 5.5 V Technologie SRAM - Dual Port, Asynchronous
Leverancier Device Pakket 48-SIDE BRAZED Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos 48-DIP (0.600", 15.24mm)
Andere namen IDT7132LA55C
IDT7132LA55C-ND
Temperatuur 0°C ~ 70°C (TA)