Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Geheugen > 7132LA55P
7132LA55P
7132LA55P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 7132LA55P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 7132LA55P
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC SRAM 16K PARALLEL 48DIP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5975 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 7132LA55P Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 5975 pcs Data papier 7132(L,S)A, 7142(L,S)A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Schrijf cyclus tijd - woord, pagina 55ns
Voltage - Levering 4.5 V ~ 5.5 V Technologie SRAM - Dual Port, Asynchronous
Leverancier Device Pakket 48-PDIP Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos 48-DIP (0.600", 15.24mm)
Andere namen IDT7132LA55P
IDT7132LA55P-ND
Temperatuur 0°C ~ 70°C (TA)