Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > XLH73V054.000000X
XLH73V054.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XLH73V054.000000X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XLH73V054.000000X
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC VCXO 54.000MHZ HCMOS SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer XLH73V054.000000X Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC VCXO 54.000MHZ HCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66264 pcs Data papier XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)