Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > XLH73V060.000000X
XLH73V060.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XLH73V060.000000X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XLH73V060.000000X
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer XLH73V060.000000X Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 56009 pcs Data papier XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Serie XPRESSO™ FVXO-HC73 ratings -
Packaging Strip Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang HCMOS Andere namen FVXO-HC73B-60
Temperatuur -20°C ~ 70°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm)
Functie Enable/Disable frequentie Stabiliteit -
Frequentie 60MHz gedetailleerde beschrijving 60MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 47mA Current - Supply (Disable) (Max) -
Base Resonator Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm