Huis > producten > Kabelmontages > Jumperdraden, Pre-Crimped Leads > ASACHLSACHL28W305
ASACHLSACHL28W305
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ASACHLSACHL28W305 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ASACHLSACHL28W305
Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 12"
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ASACHLSACHL28W305 Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 12" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77296 pcs Data papier ASACHLSACHL28W305 Drawing
Categorie Kabelmontages Wire Gauge 28 AWG
Serie ACHL Andere namen 455-3258
Aantal rijen 1 Aantal geleiders 1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lengte 12.0" (304.8mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm) Contact Finish Dikte -