Huis > producten > Kabelmontages > Jumperdraden, Pre-Crimped Leads > ASADHSADH26K51
ASADHSADH26K51
ASADHSADH26K51
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ASADHSADH26K51 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ASADHSADH26K51
Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2"
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ASADHSADH26K51 Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 157112 pcs Data papier ASADHSADH26K51 Drawing
Categorie Kabelmontages Wire Gauge 26 AWG
Serie ADH Andere namen 455-3259
Aantal geleiders 1 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lengte 2.00" (50.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)