Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS70H393DB025
ALS70H393DB025
ALS70H393DB025
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS70H393DB025 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS70H393DB025
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 39000UF 20% 25V SCREW
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALS70H393DB025 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 39000UF 20% 25V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12741 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Serie ALS70
Rimpelstroom @ Lage frequentie 11A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 12.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.504" (12.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 33 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 2.520" (64.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 37 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 39000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 37 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 39000µF