Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS70H432LM450
ALS70H432LM450
ALS70H432LM450
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS70H432LM450 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS70H432LM450
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 4300UF 20% 450V SCREW
Product parameter
Onderdeel nummer ALS70H432LM450 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 4300UF 20% 450V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2093 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.500" Dia (63.50mm) Serie ALS70
Rimpelstroom @ Lage frequentie 13.7A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 22.2A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.122" (28.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 30 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 46 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 4300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 46 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 4300µF