Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS70P512NJ500
ALS70P512NJ500
ALS70P512NJ500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS70P512NJ500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS70P512NJ500
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Product parameter
Onderdeel nummer ALS70P512NJ500 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1935 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Serie ALS70
Rimpelstroom @ Lage frequentie 15.2A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 21.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.252" (31.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 43 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 5100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 5100µF