Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS70P514NS040
ALS70P514NS040
ALS70P514NS040
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS70P514NS040 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS70P514NS040
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 510000UF 20% 40V SCREW
Product parameter
Onderdeel nummer ALS70P514NS040 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 510000UF 20% 40V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1162 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 40V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.031" Dia (77.00mm) Serie ALS70
Rimpelstroom @ Lage frequentie 34.1A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 34.9A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 1.252" (31.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 8 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 510000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 510000µF