Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS71H132DF400
ALS71H132DF400
ALS71H132DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS71H132DF400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS71H132DF400
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALS71H132DF400 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9094 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Serie ALS71
Rimpelstroom @ Lage frequentie 5.3A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 11.2A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.504" (12.80mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 70 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 122 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 1300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 122 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1300µF