Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ALS71H133KE100
ALS71H133KE100
ALS71H133KE100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALS71H133KE100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALS71H133KE100
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 13000UF 20% 100V SCREW
(in US Dollars)
96 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALS71H133KE100 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 13000UF 20% 100V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6065 pcs Data papier ALS70, 71 Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Serie ALS71
Rimpelstroom @ Lage frequentie 14.3A @ 100Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 17.3A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.874" (22.20mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 26 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 31 mOhm @ 100Hz
gedetailleerde beschrijving 13000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 13000µF