Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206X682M1REC
C1206X682M1REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206X682M1REC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206X682M1REC
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 6.8NF 100V X7R
Product parameter
Onderdeel nummer C1206X682M1REC Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 6.8NF 100V X7R Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 135663 pcs Data papier ESD, X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.039" (0.98mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Serie X ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 6800pF
toepassingen Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Gerelateerde producten
  • Deel#:C1206X682M2REC
  • fabrikanten:KEMET
  • Beschrijving:CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R
  • Op voorraad:116332
  • Deel#:C1206X682M2GEC
  • fabrikanten:KEMET
  • Beschrijving:CAP CER 1206 6.8NF 200V C0G