Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > C1206X682M2REC
C1206X682M2REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop C1206X682M2REC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer C1206X682M2REC
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R
Product parameter
Onderdeel nummer C1206X682M2REC Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116332 pcs Data papier ESD, X7R Dielectric
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.039" (0.98mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Serie X ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 6800pF