Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ESK228M025AL4AA
ESK228M025AL4AA
ESK228M025AL4AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESK228M025AL4AA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESK228M025AL4AA
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ESK228M025AL4AA Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 258351 pcs Data papier ESK228M025AL4AA Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.512" Dia (13.00mm) Serie ESK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.3A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.495A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 399-6110 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 2200µF