Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ESK337M050AH4AA
ESK337M050AH4AA
ESK337M050AH4AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESK337M050AH4AA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ESK337M050AH4AA
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ESK337M050AH4AA Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 490684 pcs Data papier ESK Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie ESK