Huis > producten > condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > T530D477M2R5ATE006
T530D477M2R5ATE006
T530D477M2R5ATE006
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T530D477M2R5ATE006 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T530D477M2R5ATE006
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T530D477M2R5ATE006 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 33075 pcs Data papier T52x,T530 Series, KO-CAP®
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Molded Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie KO-CAP® T530
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 399-4127-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 34 Weeks
Fabrikant Size Code D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm) Kenmerken General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm @ 100kHz gedetailleerde beschrijving 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz
Capaciteit 470µF