Huis > producten > condensatoren > Tantalum - Polymer Condensatoren > T530D567M2R5ASE005
T530D567M2R5ASE005
T530D567M2R5ASE005
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T530D567M2R5ASE005 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T530D567M2R5ASE005
Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 560UF 2.5V 2917
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4183 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer T530D567M2R5ASE005 Fabrikant KEMET
Beschrijving CAP TANT POLY 560UF 2.5V 2917 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4183 pcs Data papier T530 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Molded Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie KO-CAP® T530
ratings - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen 399-3357-1
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Size Code D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm)
Kenmerken General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm @ 100kHz
gedetailleerde beschrijving 560µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz Capaciteit 560µF