Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0160393JXT
0805J0160393JXT
0805J0160393JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J0160393JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J0160393JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J0160393JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 232131 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.039µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 0.039µF