Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0160393KXT
0805J0160393KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J0160393KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J0160393KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J0160393KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 418552 pcs Data papier MLCC Standard Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 16V Tolerantie 0.039µF
Dikte (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - lage frequentie Automotive
ratings AEC-Q200 Polarisatie 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0805J0160393KXT lead Style 0.051" (1.30mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 0.039µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Beschrijving CAP CER 0.039UF 16V X7R 0805