Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2500331KDR
0805J2500331KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2500331KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2500331KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2500331KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 331050 pcs Data papier MLCC Series, High Reliability
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 250V Tolerantie 330pF
Dikte (Max) X7R Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - lage frequentie High Reliability, Automotive
ratings AEC-Q200 Polarisatie 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0805J2500331KDR lead Style 0.051" (1.30mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 0805