Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2500331MDT
0805J2500331MDT
0805J2500331MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2500331MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2500331MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2500331MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 243498 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Capaciteit 330pF